Ogłoszenia parafialne

XIV Niedziela Zwykła - 7.07.2024 r.

  1. Trwają wakacje. Czas odpoczynku, wyjazdów i urlopów, dla rolników to okres intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku uczestnictwa we Mszy św.
  2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na rzecz WSD naszej diecezji. Dziękujemy też klerykowi Patrykowi za obecność i wspólną modlitwę.
  3. Dziś odbywają się obchody rocznicy mordu partyzantów przez Niemców w lesie na Rapach. Msza św. w intencji pomordowanych oraz ich rodzin w naszym kościele o godz. 11.00.
  4. Adorację z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca po sumie prowadzą: KŻR Edwardów i KŻR 48.
  5. W sobotę, 13 lipca kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O 17.15 Różaniec, następnie Msza św. z rozważaniem fatimskim i procesja wokół kościoła.
  6. Za tydzień będziemy modlić się za Ojczyznę: O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu. O godz. 18.00 Msza św., a potem procesja różańcowa ulicami naszej parafii. Modlitwie będą przewodniczyć KŻR z parafii św. Marii Magdaleny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy polecając Bogu szczęśliwą przyszłość Ojczyzny.
  7. Ofiary na rzecz parafii: 200: mieszkańcy Woli Dużej przygotowujący ołtarz na Boże Ciało, Widok 13, bezimienna; 50: bezimienna. Serdeczne Bóg zapłać!
  8. Zapowiedź przedślubna: Maciej Dudek, kawaler, parafia tutejsza i Aleksandra Tutka, panna, parafia Chrystusa Króla, Biłgoraj.
  9. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: +Janiny Bednarz, +Henryka Gozdeckiego i +Wojciecha Blachy. Módlmy się za naszych zmarłych.

KALENDARZ

Piątek
12
lipca15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTEJ

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas.

Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Pana Jezusa o zdrowie, miłosierdzie nad grzechami, szczęśliwą podróż, opiekę od zła i błogosławieństwo w całym życiu dla całej rodziny Jana.

Matko Boza Ciebie prosimy ratuj rodzine,ratuj nas przed epidemia .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Ele,za dzieci Mariole,rodzine.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace,za sp Pawla Kowalczyk.,za Sp Abp Henryka Hoser

Wszystkie intencje

Kalendarium Parafialne

    W lipcu 1955 r. dzięki staraniom ks. Jana Kosiora (proboszcza parafii WNMP) i parafian zamówiono i zamontowano wielki ołtarz wewnątrz świątyni. Ołtarz ten jest kopią spalonego ołtarza podczas II wojny światowej.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Festiwal SOLI DEO

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj