Skrzynka modlitw

Każdy może na tej stronie przedstawić swoją intencje do modlitwy oraz włączyć sie w modlitwę w tych intencjach.
Wszystkie te intencje będą włączone do Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która odprawiana jest w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.30.

[Dodaj intencję]

Intencja z 21.08.2021 dodana przez Patrycja i Kamil
Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas.

Intencja z 18.08.2021 dodana przez Jan
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Pana Jezusa o zdrowie, miłosierdzie nad grzechami, szczęśliwą podróż, opiekę od zła i błogosławieństwo w całym życiu dla całej rodziny Jana.

Intencja z 18.08.2021 dodana przez anna
Matko Boza Ciebie prosimy ratuj rodzine,ratuj nas przed epidemia .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Ele,za dzieci Mariole,rodzine.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace,za sp Pawla Kowalczyk.,za Sp Abp Henryka Hoser

Intencja z 18.08.2021 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 17.08.2021 dodana przez czciciel
Matko Boża wypraszaj zdrowie,opieke Bożą dla mnie,mamy,braci i rodziny.

Intencja z 17.08.2021 dodana przez Sylwia
Mateńko Nieustającej Pomocy, błagam Cię o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla tych malutkich dzieci: Bogusia, Marka, Artemka, Mironka, Nazarka, Sofi, Poli i Ani. Proszę otocz te dzieci płaszczem swej opieki i broń od śmierci! Proszą rodzice i przyjaciele

Intencja z 17.08.2021 dodana przez Jadwiga Artur
Szczęść Boże Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże, Twoją opieke, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne rozwiązanie sprawy w urzędzie elektrycznym oraz o nowy dom z Bożym błogosławieństwem. Bóg zapłać Jadwiga Artur

Intencja z 17.08.2021 dodana przez Natalia
O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią S. i Mikołajem M. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią S. i Mikołajem M. O uwolnienie Mikołaja M. spod wpływu innych kobiet. Bóg zapłać.

Intencja z 17.08.2021 dodana przez Czcicielka.
Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię o Boże Błogosławieństwo trzeźwość w rodzinie męża i mojej.

Intencja z 17.08.2021 dodana przez M
Proszę o zdrowie dla mnie i najbliższych, o bezpieczeństwo i codzienną radość. Proszę o pomoc przy wykonywaniu moich obowiązków, o satysfakcję z pracy, żebym się nie bała. Bóg zapłać.

Intencja z 16.08.2021 dodana przez Alicja
Matko Boza proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny

Intencja z 13.08.2021 dodana przez Maria
Matko Boza Wniebowzieta prosze Cie o zdrowie dla Maricna i jego brata. W intencji pomocy Bozej w ich wszystkich potrzebach/udaremnij nienawisc kobiety do rodziny/.. Dziekuje bardzo.

Intencja z 13.08.2021 dodana przez Teresa
Matko Boza Wniebowzieta prosze Cie o zdrowie oraz o udaremnienie nekania mnie i rodziny ze strony alkoholika. Amen.

Intencja z 13.08.2021 dodana przez Maria
Matko Boza prosze Cie pokornie w intencji uzdrowienia z uzaleznienia bratanka. W intencji blog.Bozego w pracy i w zyciu dla bratankow.O wiare. Dziekuje bardzo.

Intencja z 13.08.2021 dodana przez matka
Matko Boza Wniebowizeta prosze Cie o cud uzdrowienia syna oraz o pomoc Boza dla niego w nauce i w zdaniu egzaminu. W intencji przedluzenia umowy dla syna na czas nieokreslony.Spraw tez ,by uczniowie sie pojawili. Bog zaplac za modlitwe.

Intencja z 12.08.2021 dodana przez M
Proszę o pomoc w pracach remontowych, o bezpieczeństwo, pomyślność i brak nerwów. O spokojne dni, spokojną pracę, noce, o dobry wypoczynek. Proszę też o uzdrowienie trudnej relacji i pokój w sercu, i w myślach. Bóg zapłać za modlitwę .

Intencja z 10.08.2021 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 10.08.2021 dodana przez anna
Matko Boza ratuj Mikolaja,dzis ma urodziny ,uzdrow,uwolnij z chorob psychicznych,nalogow,za Tomasza o zdrowie ,o zbawienie za dusze w czyscu

Intencja z 10.08.2021 dodana przez Zbigniewl
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże Milosierdzie dla Andrzeja i jego rodziny

Intencja z 06.08.2021 dodana przez matka
Matko Nieustającej Pomocy proszę o zdrowie, zgodę i wzajemne zrozumienie w związku Wojciecha i Patrycji. Miej ich w swojej opiece, broń od wszelkiego zła i błogosław na kazdy dzień.

Intencja z 04.08.2021 dodana przez Agnieszka
O potrzebne łaski dla chorego Bogusława i Jego rodziny. Bóg zapłać!

Intencja z 03.08.2021 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 03.08.2021 dodana przez anna
Matko Boza Ciebie prosimy ratuj rodzine.O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana .O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja .Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace.

Intencja z 01.08.2021 dodana przez Jadwiga Artur
Szczęść Boże Kochana Mateczko prosimy o Twoją Opieke oraz o Błogosławieństwo Boże, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne rozwiązanie sprawy urzedowo - mieszkaniowej oraz o nowy dom z Bożym błogosławieństwem. Bóg zapłać Jadwiga Artur

Intencja z 29.07.2021 dodana przez Patrycja
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o załatwienie sprawy Tobie wiadomej.

Intencja z 28.07.2021 dodana przez Jan
Matko Najświętsza wypraszaj u Pana Jezusa dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Andrzeja , Teresy i Jana zdrowie, odpuszczenie grzechów, szczęśliwe wakacje, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo w życiu. Amen

Intencja z 28.07.2021 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 27.07.2021 dodana przez czciciel
Matko Boża upros zdrowie,opieke Bożą dla mnie,mamy,braci i rodziny.

Intencja z 27.07.2021 dodana przez Mama
Matko Boża Wniebowzięta dziękuję za wszystkie łaski otrzymane i proszę o zdrowie dla moich dzieci i zięcia Marcina

Intencja z 27.07.2021 dodana przez anna
Matko Boza Pomocy Nieustajacej prosimy o ochrone dla nas i swiata calego .O oddalenie pandemi .Za Mariole ,dzieci o Boze Laski.O uzdrowienie ,o zbawienie Mikolaja ,Tomasza Rodziny.O wiare,o uzdrowienie duszy,ciala .serca.Za Anne o zdrowie .O Boze Milosierdzie dla konajacych,chorych,cierpiacych.O zbawienie Przodkow za Pawla dziekczynienie za dar zycia w chorobie.

Intencja z 27.07.2021 dodana przez kinga
Święta Panienko bardzo Cię proszę o dar dobrego męża i katolickiej rodziny.

Intencja z 26.07.2021 dodana przez Patrycja i Kamil
Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas. Módl się za nami.

Intencja z 25.07.2021 dodana przez M
Proszę o dobre znajomości i relacje, o przyjaźnie, a jeśli to możliwe, o naprawienie zerwanej więzi. Dziękuję.

Intencja z 23.07.2021 dodana przez Beata
Proszę o uratowanie małżeństwa mojego brata

Intencja z 22.07.2021 dodana przez Alina
Matko Najswietsza prosze o laske rozwiazania moich beznadziejnych spraw.Opiekuj sie moim mężem podczas zabiegu.

Intencja z 21.07.2021 dodana przez M
Matko Boża, św. Mario Magdaleno proszę o zdrowie w rodzinie, o uzdrowienie uczuć i emocji dla mnie. Proszę o miłość, radość, przyjaciół. Proszę o uratowanie relacji, którą nie podźwignęłam. Bóg zapłać.

Intencja z 21.07.2021 dodana przez Sylwia
Maryjo, Ja Cię błagam uczyń cud. Jestem chora, włosy mi wypadają,zostałam zawiedziona, poraniona przez innych. Maryjo, błagam wejdź w to wszystko i podaruj mi odczuwalne zwycięstwo Boga wszechmogacego. Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja z 20.07.2021 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 20.07.2021 dodana przez Katarzyna.
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję bardzo za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji Tobie wiadomej.

Intencja z 20.07.2021 dodana przez Jadwiga
O Matuchno przyjdź mi na ratunek,proś Jezusa o łaskę mojego uzdrowienia z wielu chorób i trudności pocovidowych. Tobie powierzam moją rodzinę ,przyjaciół,chorych i potrzebujących modlitwy.Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych prowadź nas w wierze i miłości i chroń od złego.O Matko Boża za nami wstawiaj się.Jezu ufamy Tobie.

Intencja z 20.07.2021 dodana przez anna
Matko Boza chron nas przed epidemia .Ratuj rodzine O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Eli.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace

Intencja z 18.07.2021 dodana przez Ewa
spraw Matko abym miała normalną pracę i optymizm i pewność siebie i asertywność w pracy

Intencja z 17.07.2021 dodana przez Agnieszka
O Boże błogosławieństwo dla misjonarki Karoliny, z okazji urodzin. Bóg zapłać za modlitwę!

Intencja z 16.07.2021 dodana przez MM
Maryjo Matko Boża proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w nowej pracy dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości.

Intencja z 16.07.2021 dodana przez Michał
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Intencja z 13.07.2021
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji Huberta, Kacpra, Waldemara o Boże Błogosławieństwo Światło Ducha Świętego i potrzebne łaski

Intencja z 13.07.2021
O zdrowie i wytrwałość w odbudowie małżeństwa. Za wszystkie dusze cierpiące. Za nas samych. Amen

Intencja z 12.07.2021 dodana przez Patrycja
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o wyjście z nałogu alkoholowego mojego brata Piotra.

Intencja z 11.07.2021 dodana przez Patrycja i Kamil
Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas.

Intencja z 11.07.2021 dodana przez M
Proszę i silne plecy, żeby nie bolały mnie mięśnie. Proszę o zdrowie dla siebie i rodziny. Proszę o pomoc w sprawach, które mnie przerastają i których nie rozumiem. Dziękuję.

Intencja z 07.07.2021 dodana przez Kamilla
Maryjo Pompejańska proszę spraw, aby między Kamilla a Krzysztofem narodziła się znajomość, przyjaźń i miłości. Obdarz ich darem macierzyńtwa i ojcostwa.

Intencja z 07.07.2021 dodana przez Kamilla
Maryjo Pompejańska proszę spraw, aby między Kamilla a Krzysztofem narodziła się znajomość, przyjaźń i miłość.

Intencja z 07.07.2021 dodana przez Jan
Panie Jezu proszę za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o zdrowie, przebaczenie grzechów, szczęśliwą podróż, dary Ducha Świętego i obfite błogosławieństwo w każdej sprawie dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Teresy, Andrzeja i Jana. Amen

Intencja z 07.07.2021 dodana przez Natalia
O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią S. i Mikołajem M. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią S. i Mikołajem M. O uwolnienie Mikołaja M. spod wpływu innych kobiet. Bóg zapłać.

Intencja z 07.07.2021 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 06.07.2021 dodana przez Anna Maria
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki. Maryjo wskaż jej drogę, aby dokonywala dobrych wyborów, chroń ją od wszystkiego złego i pomóż jej. Spraw Maryjo, aby wszystko dobrze się w jej życiu ułożyło, nie opuszczaj w potrzebie, pomóż jej dojść do równowagi. Proszę, aby otaczali ją dobrzy i życzliwi ludzie. Aby zniknął mobbing, abyśmy mogli spokojnie żyć.

Intencja z 06.07.2021 dodana przez Kamilla
Matko Nieustającej Pomocy obdarz darem przyjaźni, a następnie darem miłości Kamillę i Krzysztofa. Twoja czcicielka Kamilla

Intencja z 06.07.2021 dodana przez Patrycja i Kamil
Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas.

Intencja z 06.07.2021 dodana przez czcicielka
Matko Nieustające Pomocy proszę aby Karolina dostała sie na wymarzone studia.Miej ją w swojej opiece broń od wszelkiego zła.

Intencja z 05.07.2021 dodana przez Czcicielka.
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji Gabryśi i Huberta o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski prosi mama.

Intencja z 02.07.2021 dodana przez M
Dziękuję za dobrą wiadomość, którą otrzymałam i za dobre słowo. Bardzo dziękuję.

Intencja z 02.07.2021 dodana przez M
Proszę o zdrowie i szczęście w rodzinie, o dobre relacje z ludźmi. Proszę o uzdrowienie relacji, która była dla mnie ważna - nie wiem, co się stało i dlaczego cierpię. Proszę o pomoc i dziękuję.

Intencja z 01.07.2021 dodana przez Patrycja i Kamil
Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla Patrycji i Kamila. Módl się za nami.

Intencja z 01.07.2021 dodana przez Ewa
O dobrą prace i asertywne zachowanie i otwartość i czynienie co myśle i logiczne myślenie

Intencja z 30.06.2021 dodana przez Sylwia
Maryjo,dziękuję Ci,za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o uwolnienie, uzdrowienie z mojej choroby, proszę o uwolnienie od przekleństwa i wszelkiego zła.Proszę aby włosy przestały mi wychodzić i zaczęły w bardzo szybkim tempie odrastac. Proszę o cala moc Ducha Swietego,o całą łaskę i miłość Boza, we mnie, we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Proszę o zwycięstwo Boga wszechmogacego w trudnych dla mnie sprawach.Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja z 30.06.2021 dodana przez Jan
Matko Najświętsza wypraszaj dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana zdrowie, odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo.

Intencja z 30.06.2021 dodana przez M
Proszę o zdrowie w rodzinie. Proszę o uzdrowienie moich uczuć, o wyjście ze smutku o rozpamiętywania. Proszę o pomyślność w pracy, o szacunek, o dobre relacje. Proszę o uzdrowienie ważnej relacji. Dziękuję. Proszę, żeby Gosia nie cierpiała przez boreliozę i jeździła bezpiecznie samochodem. Proszę, żebym nie zazdrościła innym i się nie czepiała. Dziękuję. Proszę o dobre słowa, czasem słowa wdzięczności, bo brakuje mi tak tej życzliwości od ludzi...

Intencja z 30.06.2021 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 29.06.2021 dodana przez Alicja
Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny

Intencja z 29.06.2021 dodana przez M
Matko Boża. Proszę, żebym nie czuła się samotna i odtrącona przez innych. Proszę o uleczenie serca po rozstaniu z kimś dla mnie bliskim, choć się pomyliłam. Proszę o zdrowie emocjonalne. Dziękuję.

Intencja z 28.06.2021 dodana przez Anna
W intencji Krzysztofa aby został całkowicie uniewinniony.

Intencja z 27.06.2021 dodana przez Rafał
Matko Nieustającej Pomocy błagam o laskę powrotu do zdrowia. Rafał

Intencja z 26.06.2021 dodana przez Maria
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o uwolnienie mnie z bólu i wrogów moich z mojej drogi życia Proszę w kolejna rocznice moich urodzin 🌷🌷🌷

Intencja z 25.06.2021 dodana przez M
Proszę o zdrowie dla Gosi, która przez kleszcza musi brać antybiotyki. Proszę, żeby nie cierpiała i nie miała już nigdy więcej boleeriozy. Matko Boża módl się za Małgosią i moją całą rodziną. Proszę o zdrowie dla nas. Dziękuję.

Intencja z 25.06.2021 dodana przez Agnieszka
O Boże błogosławieństwo i powrót do zdrowia dla Magdy, z okazji urodzin. Bóg zapłać za modlitwę!

Intencja z 23.06.2021 dodana przez Sylwia
Maryjo,dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o łaskę zdrowia i uwolnienie od objawów choroby i wszelkiego zła.Proszę o zwycięstwo Boga wszechmogacego w trudnych dla mnie sprawach.Maryjo Ja Ci to wszystko zawierzam. Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja z 23.06.2021 dodana przez Jan
Panie Jezu za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny proszę o przebaczenie grzechów, zdrowie, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Andrzeja, Julii, Janusza i Jana oraz rodzin: Olka, Piotra, Kazimierza, Anny, Teresy, Sandry i Joanny.

Intencja z 23.06.2021 dodana przez Grzegorz
O pomyślny wynik badania i powrót do zdrowia dla Stefanii.

Intencja z 23.06.2021 dodana przez anna
Matko Boza Pomocy Nieustajacej prosimy ratuj nas,o zbawienie ,uwolnienie z nalogow,chorob duszy,ciala Mikolaja,Tomasza,uzdrow rodzenstwo.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Ani,Ewy,Bogdana ,za rodzicow o zbawienie.Za wszystkich Ojcow,dziadkow w rodzinie o Boze Milosierdzie ,za dusze w czyscu cierpiace .

Intencja z 23.06.2021
Maryjo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mojego taty Grzegorza.

Intencja z 23.06.2021 dodana przez M
Proszę o zdrowie, dobre samopoczucie. Proszę o dobry, miły dzień dla taty. Proszę o uwolnienie od lęków, poczucia porażki. Dziękuję za to, co się udało, za ostatnią życzliwość i pomoc w pracy. Proszę o uzdrowienie relacji, która tak boli i nie daje spokoju. Dziękuję za modlitwę.

Intencja z 22.06.2021 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 22.06.2021 dodana przez Tobie oddana M
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię wysłuchaj mojej prośby i rozwiąż moją sytuację abym mogła być szczęśliwa z osobą którą kocham. Nawróć Pawła aby podążał za Jezusem, uzdrów Pawła i siostrę Tomka z choroby nowotworowej. Matko zawierzam się Tobie i proszę pomóż mi znaleźć dobrze płatną pracę.

Intencja z 22.06.2021 dodana przez Żona
Matko Nieustającej pomocy proszę Cię o pomoc w naprawieniu moich relacji z mężem byśmy się mogli znowu stać zgodnym i szczęśliwym małżeństwem.

Intencja z 22.06.2021 dodana przez Matka
Matko Boża proszę Cię o cieriwosc i mądrość w wychowywania swoich dzieci oraz wzajemny szacunek.

Intencja z 22.06.2021 dodana przez M
Proszę, żebym poradziła sobie z uczuciem porażki, bezsensu i odtrącenia, jakiego doznaje w życiu, mimo tylu modlitw, łask i nieustannego wsparcia. Proszę o pomoc, żebym umiała żyć w sytuacji, jakiej się znajduję i nie popadła w rozpacz. Dziękuję z modlitwy.

Intencja z 21.06.2021 dodana przez Patrycja i Kamil
Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas.

Intencja z 20.06.2021 dodana przez Natalia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji łaski powrotu Kuby do mnie. Proszę, by Pan przemienił nasze serca, ponownie skrzyżował nasze drogi i poprowadził nas przed ołtarz, jeśli to zgodne z Wolą Bożą. Jeśli zaś Pan chce inaczej to proszę, aby miłość i moje uczucia do niego ustąpiły, bym już więcej nie cierpiała. Amen

Intencja z 20.06.2021 dodana przez Aleksandra
Mateczko Moja, proszę o łaskę zawarcia związku małżeńskiego z Tomaszem. Aby Pan nam pobłogosławił jeśli będzie to zgodne z Jego wolą. Otwórz ponownie serce Tomasza na naszą miłość, abyśmy mogli stać się rodziną. Ulituj się nad moją nędzną duszą, która pragnie doświadczyć daru małżeństwa i macierzyństwa u boku Tomasza.

Intencja z 17.06.2021 dodana przez Krzysztof
W intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski

Intencja z 17.06.2021 dodana przez Michał
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Intencja z 17.06.2021 dodana przez janusz
Matko Boża Proszę o Łaske uzdrowieni mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i o zdrowie psychiczne

Intencja z 16.06.2021 dodana przez Natalia
O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią S. i Mikołajem M. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią S. i Mikołajem M. O uwolnienie Mikołaja M. spod wpływu innych kobiet. Bóg zapłać.

Intencja z 15.06.2021 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 15.06.2021 dodana przez Danuta
Matko Boża proszę o uzdrowienie Anny prosi Mama

Intencja z 15.06.2021 dodana przez anna
Matko Boza Ciebie prosimy ratuj rodzine,ratuj nas przed epidemia .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Eli.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace

Intencja z 14.06.2021 dodana przez M
Proszę o bezpieczny wyjazd, o spokój, o radość. Proszę o uzdrowienie trudnego uczucia i uwolnienie od problemów z emocjami. Proszę, żebym się tak nie denerwowała, nie szlochała wewnętrznie. Nie umiem sobie poradzić ze smutkiem. Proszę o pomoc, o siły, żeby z tego wyjść bez załamania. Dziękuję.

Intencja z 13.06.2021 dodana przez Dorota
Matko proszę o dobrego męża i dziecko dla Doroty oraz Anety

Intencja z 13.06.2021 dodana przez Zbigniew
W intencji Zbigniewa

Intencja z 12.06.2021 dodana przez Dorota
Maryjo proszę o dobrego męża i dziecko dla Doroty oraz Anety

Intencja z 12.06.2021 dodana przez Krzysztof
W intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski

Intencja z 11.06.2021 dodana przez Iwona
Proszę o łaskę uwolnienia moich synów z agresji i nałogów komputerowych.

Intencja z 10.06.2021 dodana przez Agnieszka
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże błogosławieństwo dla Ks. Macieja z okazji rocznicy święceń. Bóg zapłać za modlitwę!

Intencja z 09.06.2021 dodana przez Natalia
O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią S. i Mikołajem M. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią S. i Mikołajem M. O uwolnienie Mikołaja M. spod wpływu innych kobiet. Bóg zapłać.

Intencja z 09.06.2021 dodana przez Jan
Droga Najświętsza Maryjo Panno proszę o zdrowie, szczęśliwą podróż, ochronę od zła, zdrowie i błogosławieństwo Pana Jezusa Chrystusa dla: Ireny, Andrzeja, Julii oraz rodzin: Jana, Piotra, Kazimierza, Aleksandra, Anny, Sandry, Joanny, Izy i Zenona.

Intencja z 09.06.2021 dodana przez Sylwia
Matko Boza,dziękuję Ci za wszystkie Twoje łaski. Matko Boza,zawierzam Ci wszystkie moje intencje. Proszę wypros mi u swojego Syna, Jego łaskę.Niech za Twoim wstawiennictwem i przez Twojego Syna odczuwalnie doświadcze,w moich intencjach skuteczne błogosławieństwo Boga żywego,miłosiernego i wszechmogacego. Bóg zapłać.Sylwia.

Intencja z 09.06.2021 dodana przez anna
Matko Boza Ciebie prosimy ratuj rodzine,ratuj nas przed epidemia .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Eli.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace

Intencja z 09.06.2021 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 08.06.2021 dodana przez Agnieszka
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże błogosławieństwo dla Ks. Mariana z okazji rocznicy święceń. Bóg zapłać za modlitwę!

Intencja z 08.06.2021 dodana przez Piotr
Proszę żeby Anna nigdy nie straciła pracy żeby zli ludzie przez których Anna może stracić pracę żeby żeby nigdy nie straciła pracy żeby Anna pracowała cały czas tu gdzie pracuje

Intencja z 06.06.2021 dodana przez M
Proszę o pomoc w pracy, żebym nie popełniała błędów. Proszę o dobre dni, spokojny sen, radość w sercu. Proszę o opiekę nade mną i rodziną. dziękuję.

Intencja z 04.06.2021 dodana przez Marlena
Matko nieustającej pomocy Prosimy Cię abyś wstawiła się za nami u Boga i wyprosiła dla nas daru Potomstwa Matko nasza nie zostawiaj nas samych Marlena i Kamil

Intencja z 02.06.2021 dodana przez Ewa
o dobrą i fajną pracę i otwartość i asertywność w pracy i logiczne myślenie i wiarę w siebie i spokój ducha i troske o bliskich i zdrowie i więcej energii i życia i łaskę zdrowia i pomoc w moim leczeniu

Intencja z 02.06.2021
Maryjo błagam wyproś pomyślny wynik badania mojego męża Daniela chorego na nowotwór.

Intencja z 02.06.2021 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 01.06.2021 dodana przez czciciel
Matko Boża upros zdrowie,opieke Bożą dla mnie,mamy,braci i rodziny.

Intencja z 01.06.2021 dodana przez anna
Matko Boza Pomocy Nieustajacej prosimy o uzdrowienie,zbawienie Rodziny,Mikolaja Rodzicow, za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy w tych rodzinach .Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace

Intencja z 01.06.2021 dodana przez M
Proszę o zdrowie dla Gosi i pomoc ns co dzień. Proszę o dobre emocje związane z dziećmi. Dziękuję.

Intencja z 01.06.2021 dodana przez Anna
Matko Najświętsza, błagam o Twoje wstawiennictwo o to, bym otrzymała upragnioną pracę.

Intencja z 01.06.2021 dodana przez Sylwia
Maryjo ratuj Łukasza i Piotra którzy są bardzo chorzy i zniewoleni sektą - dziękuję - Sylwia

Intencja z 31.05.2021 dodana przez Magdalena
Matko Boska Nieustającej Pomocy zawsze mnie wysłuchałaś i pomagałaś błagam pomóż mi teraz spraw aby Zdzisław powrócił do mnie jak najszybciej nie robił żadnych głupich czynów odsuń myśli samobójcze i alkoholizm od niego błagam niech nawróci się na drogę katolicką i ponownie pokocha Boga jak i mnie a mi dodaj siły abym mogła mu w tym wszystkim pomóc tylko Ty moja Najukochańsza Matko możesz mi w tym pomóc. Pobłogosław modlących się w mojej intencji. Amen

Intencja z 31.05.2021 dodana przez Halina
Matko Nieustającej Pomocy prosze o szczęśliwy przebieg zabiegu dla męża Jana . Wyproś zdrowie dla całej rodziny i broń nas od wszelkiego zła.

Intencja z 30.05.2021 dodana przez Patrycja i Kamil
Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa.

Intencja z 29.05.2021 dodana przez beata
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Marii. Bóg zapłać Beata.

Intencja z 29.05.2021 dodana przez Anna
matko boza nieustajacej pomocy kochana matko nasza dziekuje za zdroje lask ktore plyna z nieba dziekuje za dobro otrzymane opiekuj sie nami i rodzina moja matko boza prosze wesprzyj mojego syna w poniedzialek w twe swieto by gabriel zdal wszystkie egzaminy i pomyslnie zakonczyl trzeci rok studiow ty matko nasza biegniesz do wszystkich ze swa pomoca jak bieglas do sw elzbiety tak prosze pomoz gabrielowi blogoslaw nam i nigdy nie opuszczaj amen anna

Intencja z 29.05.2021 dodana przez Agnieszka
Intencja dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy święceń O. Marcina OP i Księży: Marcina, Mirosława i Patryka. Bóg zapłać za modlitwę!

Intencja z 28.05.2021 dodana przez M
Proszę o dobry czas, o szacunek, spokój i dobre myśli. Proszę, żebym nie miała takich przykrych sytuacji jak dziś. Proszę o pomoc.

Intencja z 26.05.2021 dodana przez Joanna
Matko Boża ukochana przyjdź nam z pomocą w tych trudnych chwilach..., dopomóż Annie i Grzegorzowi aby sytuacja, w której się znaleźli miała szczęśliwe dla nich zakończenie. Miej nas wszystkich w swej opiece i strzeż nas ode złego.

Intencja z 26.05.2021 dodana przez Córka
Maryjo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej mamy Barbary. Otaczaj ją płaszczem swej opieki.

Intencja z 26.05.2021 dodana przez anna
Matko Boza Pomocy Nieustajacej Ciebie prosimy ratuj mnie,uzdrow moj oddech,pluca,serce.O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Eli.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace

Intencja z 26.05.2021 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 25.05.2021 dodana przez Mama
Matko Boska Proszę Cię o zdrowie, opiekę i wyciszenie dla Bartosza.

Intencja z 25.05.2021 dodana przez Matka
Matko Boska Nieustającej pomocy proszę Cię o siłę, cierpliwość i mądrość w trudach macierzynstwa. Bym mądrze wychowała swoje dzieci.

Intencja z 25.05.2021 dodana przez Mama
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o opiekę nad moimi dziećmi o mądrość dla nich i wyciszenie.

Intencja z 25.05.2021 dodana przez Sylwia
Matko Boza proszę o dar nieba dla Jarosława.

Intencja z 25.05.2021 dodana przez Patrycja i Kamil
Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas. Módl się za nami.

Intencja z 21.05.2021 dodana przez Agnieszka
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże błogosławieństwo dla Ojców Dominikanów: Wojciecha, Marka i Janusza, a także dla Ks. Zbigniewa - z okazji rocznicy święceń i dla Ks. Krzysztofa z okazji imienin. Bóg zapłać!

Intencja z 21.05.2021 dodana przez M
Proszę o zdrowie i rozsądne zachowania. Proszę, żebym nie zachorowała po zmoknięciu i po kontaktach z innymi. Proszę o pomoc w sprawi, która ciągle mnie męczy i osłabia. Dziękuję.

Intencja z 20.05.2021 dodana przez Anna
O ulgę w cierpieniu i chorobie dla Marii.Matko Boża miej w opiece Marię. O łaskę zdrowia i wszystkie potrzebne łaski dla Andrzeja , Emiliana , Iwony, Anny, Wiktora.

Intencja z 19.05.2021 dodana przez Natalia
O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią S. i Mikołajem M. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią S. i Mikołajem M. O uwolnienie Mikołaja M. spod wpływu innych kobiet. Bóg zapłać.

Intencja z 19.05.2021 dodana przez Sylwia
Maryjo dziekuje,za to,ze jestes i za wszystkie wysluchane prośby. Maryjo, Matko moja Ja Ci zawierzam,wszystkie moje intencje.Prosze Cie w nich wszystkich,na chwale Boza,o cud nieskonczonego milosierdzia Bozego,o cala moc Ducha Swietego,o cala laske i milosc Boza.Prosze aby Bog przyspieszyl lask o ktore prosze i doprowadzil je do konca. Prosze Cie abym we wszystkich moich intencjach doświadczyła skutecznego błogosławieństwa Boga milosiernego, zywego i wszechmogacego. Bog zaplac.Sylwia.

Intencja z 19.05.2021 dodana przez Magda
Matko Boża proszę cię aby moja córka pogodziła się że mną i chroń nas od przemocy

Intencja z 19.05.2021
Matko Boża proszę cię aby moja córka się pogodziła że mną

Intencja z 19.05.2021
Matko Boża proszę cię aby moja córka się pogodziła że mną

Intencja z 19.05.2021
Matko Boża proszę cię aby moja córka się pogodziła że mną

Intencja z 19.05.2021 dodana przez Alina
Matko Najswietsza prosze o laske korzystnej sprzedaży lub zamiany mieszkania.Dopomoz w ujęciu włamywacza,by nikogo juz nie skrzywdził.

Intencja z 19.05.2021 dodana przez Żon
Maryjo błagam wyproś uzdrowienie z nowotworu dla mojego męża Daniela i pomyślny przebieg leczenia .

Intencja z 19.05.2021 dodana przez Ania
Matko Boża Nieustającej Opieki, proszę Cię o cud uzdrowienia nienarodzonego synka Asi i Mateusza, który za niecały tydzień przyjdzie na świat.

Intencja z 18.05.2021 dodana przez Anna
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.

Intencja z 18.05.2021 dodana przez Maria
O łaskę pracy dla Jakuba i Boże błogosławieństwo

Intencja z 18.05.2021 dodana przez Sylwia
Matko Boza proszę o dar nieba dla cioci Krystyny.

Intencja z 18.05.2021 dodana przez Ewelina
Mateńko Kochane proszę o zdrowie dla mnie i moich najbliższych o dobrą prace,dziękuje za otrzymane łaski Twoja czcicielka Ewelina

Intencja z 16.05.2021 dodana przez Bożena
Prosze o modlitwę za mojego syna Tomka o pracę ,daj mu radość z pracy ,pomóż odnaleźć drogę życia przymnóż wiary, nadziei i miłości,Weź za rękę i poprowadź.

Intencja z 15.05.2021 dodana przez Natalia
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę pomóż mi w mej samotności. Spraw, jeśli to zgodne z Wolą Bożą, by Kuba do mnie wrócił, żeby nasze drogi ponownie się skrzyżowały. Spraw, byśmy zaczęli wszystko na nowo, by nasze serca się przemieniły i zostały uzdrowione oraz by połączyło nas szczere i czyste uczucie. Daj nam tą drugą szansę byśmy mogli wzajemnie się nawracać i razem z Panem kroczyć naszą drogą życia. Amen

Intencja z 15.05.2021 dodana przez M
Dziękuję za pomoc i cały czas o nią proszę.

Intencja z 15.05.2021 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę żeby lekarz orzecznik postąpił uczciwie, i jeśli się należy: przyznał Piotrowi rentę na komisji lekarskiej w ZUS, jeśli nie to aby wziął się za jakąś pracę.

Intencja z 14.05.2021 dodana przez J
Matko Boża proszę miej w opiece mnie i moich bliskich. Pomóż by wszystkie trudne sprawy znalazły szczęśliwe dla nas zakończenie. Racz spojrzeć łaskawie na mojego brata i przyjdź mu z pomocą w wiadomej sprawie. Módl się za nami...

Intencja z 14.05.2021 dodana przez Anna
matko boza nieustajacej pomocy ja anna w twe swiete serce niepokalane oddaje dusze moich zmarlych przodkow i krewnych blagajac dla nich o milosierdzie boze ulge w cierpieniu laske darowania kar wiecznych o ducha swietego pocieszyciela laske zbawienia dusz laske ogladania bozego oblicza boga ojca w niebie naszej ojczyznie blagam trwajac w lasce uswiecajacej o zmilowanie w unizeniu i nicosci mojej prosze i blagam wysluchaj mnie panie jezu chryste przez wiezy krwi ktore mnie lacza z tymi duszami zebrze zmilowania jezu moj ufam tobie amen

Intencja z 13.05.2021 dodana przez Dorota
Matko Boza błagam cię o uzdrowienie naszego syna z choroby nowotworowej o całkowity powrót do zdrowia I dobre wyniki badań oraz opiekę nad naszą rodziną

Intencja z 13.05.2021 dodana przez Patrycja i Kamil
Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas. Módl się za nami.

Intencja z 13.05.2021 dodana przez Piotr
Matko Boża proszę o:zdrowie dla mamy Alicji żeby nigdy nie zachorowała na groźną chorobę zwaną koronowirusem żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy żeby Anna pracowała cały czas tu gdzie pracuje żeby nikt nie dokuczał Anie w pracy

Intencja z 12.05.2021
Matko Boża Nieustającej Opieki, prosimy Cię o cud uzdrowienia dla naszego nienarodzonego synka. Joanna i Mateusz

Intencja z 12.05.2021 dodana przez Joanna i Mateusz
Matko Boża Nieustającej Opieki, prosimy Cię o cud uzdrowienia dla naszego nienarodzonego synka. Joanna i Mateusz

Intencja z 12.05.2021 dodana przez Natalia S.
O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią S. i Mikołajem M. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią S. i Mikołajem M. O uwolnienie Mikołaja M. spod wpływu innych kobiet. Bóg zapłać.

Intencja z 12.05.2021 dodana przez Sylwia
Maryjo dziekuje,za to,ze jestes i za wszystkie wysluchane prośby. Maryjo, Matko moja Ja Ci zawierzam,wszystkie moje intencje.Prosze Cie w nich wszystkich,na chwale Boza,o cud nieskonczonego milosierdzia Bozego,o cala moc Ducha Swietego,o cala laske i milosc Boza.Prosze aby Bog przyspieszyl lask o ktore prosze i doprowadzil je do konca. Prosze Cie abym we wszystkich moich intencjach zobaczyla,chwale Boga milosiernego, zywego i wszechmogacego. Bog zaplac.Sylwia.

Intencja z 12.05.2021 dodana przez M
Proszę o pomoc dla siebie, bliskich i potrzebujących. Proszę o pomoc w związku z uczuciami, które trochę bolą - trudno tak żyć. Proszę o pomoc w sprawie, która leży mi na sercu. Proszę o siły, nadzieję, radość. Dziękuję za pomoc.

Intencja z 12.05.2021 dodana przez Beata
Kochana Matko, proszę o zdrowie dla Mirosława oraz pomoc w pomyślnym ukończeniu studiów i załatwieniu trudnych spraw

Intencja z 12.05.2021 dodana przez Czcicielka
Maryjo proszę Cię o zdrowie i potrzebne łaski dla Iwony z okazji urodzin.

Intencja z 11.05.2021 dodana przez Ola
Mateczko proszę o uzdrowienie z nerwicy

Intencja z 11.05.2021 dodana przez czciciel
Matko Boska wypraszaj zdrowie dla mnie i rodziny.Opiekuj się nami

Intencja z 11.05.2021 dodana przez anna
Matko Boża Pomocy Nieustającej Ciebie prosimy o zbawienie ,uzdrowienie Tomasza,Mikolaja Ani.Za rodzenstwo ,rodzine ,za Ele,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie ,o zbawienie grzesznikow,za chorych ,w nalogach ,konajacych .Za Ele , o Bożą Wole.Za dusze w czyscu cierpiace .

Intencja z 11.05.2021 dodana przez Czcicielka.
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji mojej rodziny i rodziny męża o Boże Błogosławieństwo wiare, nadzieję i miłość.

Intencja z 11.05.2021 dodana przez Sylwia
Matko Boza proszę o zdrowie dla Adama. O uzdrowienie go z ciężkiej choroby.

Intencja z 11.05.2021 dodana przez Agnieszka
Intencja dziękczynno-błagalna za O. Szymona OP - z okazji wyboru na przeora i rocznicy święceń. Bóg zapłać za modlitwę!

Intencja z 11.05.2021 dodana przez M
Proszę o pomoc w tworzeniu dobrych relacji z innymi, żebym nie czuła się gorsza wśród innych. Proszę o asertywność, pewność siebie, odwagę. Proszę też o zdrowie dla bliskich i dobry dzień urodzin dla siostry. Dziękuję.Proszę jeszcze o wzmocnienie dla oczu, bo praca z komputerem bardzo mi psuje wzrok. Proszę, żebym nie czytała żadnych złych i przykrych wiadomości od innych.i

Intencja z 08.05.2021 dodana przez Sylwia
Matko, proszę o wyjście z sekty dla Piotra, o pokój, pojednanie, przebaczenie i zgodę dla Sylwii i Piotra - dziękuję

KALENDARZ

Piątek
12
lipca15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTEJ

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas.

Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Pana Jezusa o zdrowie, miłosierdzie nad grzechami, szczęśliwą podróż, opiekę od zła i błogosławieństwo w całym życiu dla całej rodziny Jana.

Matko Boza Ciebie prosimy ratuj rodzine,ratuj nas przed epidemia .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Ele,za dzieci Mariole,rodzine.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace,za sp Pawla Kowalczyk.,za Sp Abp Henryka Hoser

Wszystkie intencje

Kalendarium Parafialne

    W lipcu 1955 r. dzięki staraniom ks. Jana Kosiora (proboszcza parafii WNMP) i parafian zamówiono i zamontowano wielki ołtarz wewnątrz świątyni. Ołtarz ten jest kopią spalonego ołtarza podczas II wojny światowej.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Festiwal SOLI DEO

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj