Galeria zdjęć

Od 10 lat patronuje nam Prymas Wyszyński

9 czerwca w kościele bł. Jana Pawła II przeżywaliśmy 10. rocznicę nadania Szkole Podstawowej nr 1 w Biłgoraju imienia Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego. 



Zdj 2710
Zdj 2711
Zdj 2712
Zdj 2713
Zdj 2714
Zdj 2715
Zdj 2716
Zdj 2717
Zdj 2718
Zdj 2719
Zdj 2720
Zdj 2721
Zdj 2722
Zdj 2723
Zdj 2724
Zdj 2725
Zdj 2726


KALENDARZ

Środa
2
kwietnia



15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

SŁOWO BOŻE NA DZIŚ

TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTEJ

< Oglądaj mszę świętą On-Line

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE

ZGROMADZENIE SIÓSTR SERAFITEK

Z GALERII

Najnowsze intencje

Matko Boża Nieustającej Pomocy prosimy Cię o dar potomstwa dla nas.

Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Pana Jezusa o zdrowie, miłosierdzie nad grzechami, szczęśliwą podróż, opiekę od zła i błogosławieństwo w całym życiu dla całej rodziny Jana.

Matko Boza Ciebie prosimy ratuj rodzine,ratuj nas przed epidemia .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Ele,za dzieci Mariole,rodzine.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace,za sp Pawla Kowalczyk.,za Sp Abp Henryka Hoser

Wszystkie intencje

Kalendarium Parafialne

W dniu 8 IV 1995 r. J.E. prof. dr Jan Śrutwa dokonał bierzmowania i poświęcenia kaplicy w Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce, której patronem jest św. Brat Albert Chmielowski.

2 IV 2005 r. o godz. 21.37 zmarł Ojciec Święty Jan Paweł II. W kościele parafialnym oznajmiły o tym wydarzeniu bijące dzwony. Jeszcze tej samej nocy do kościoła zaczęli przychodzić wierni, aby w ciszy powierzyć duszę tak wielkiego człowieka Bogu. Dnia 8 IV 2005 r. o godz. 10.00 w Biłgoraju zawyły syreny, z wież kościołów odezwały się dzwony, ruch w mieście całkowicie zamarł. Tak mieszkańcy Biłgoraja oddali hołd papieżowi Janowi Pawłowi II, w  chwili gdy w Watykanie  rozpoczęły się  główne  uroczystości  pogrzebowe. O 19.00 odprawiona została Msza św.

Dzieje Parafii

Biłgoraj i okolice na fotografii

Festiwal SOLI DEO

Klub Strzelecki i Klub Kolekcjonerski Victoria - Biłgoraj